Nasza Akcja > Dziś z "Echem Dnia" dodatek "Maturzyści"

  Nasza Akcja > Dziś z "Echem Dnia" dodatek "Maturzyści"

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziś rusza plebiscyt "Echa Dnia" na najsympatyczniejszą klasę maturzystów.

  Dziś do Echa Dnia dołączymy również bezpłatny dodatek ze zdjęciami wszystkich klas maturalnych w naszym regionie.

  Wspaniała zabawa w najlepszych klubach na Podkarpaciu to nagroda dla najsympatyczniejszych maturzystów. Które klasy opanują parkiet? Decyzja należy do czytelników "Echa Dnia". O tym, do kogo trafi tytuł, zadecydują Państwa głosy.

  Przez ostatnie tygodnie dziennikarze i fotoreporterzy "Echa Dnia" odwiedzali szkoły ponadgimnazjalne.
  W każdej z nich spotykali się z maturzystami, którym wykonali pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie fotografie zamieścimy w specjalnym dodatku "Maturzyści", który będzie można kupić już w czwartek 6 marca wraz z "Echem Dnia".

  A jaka jest ta najsympatyczniejsza klasa? Pomysłowa, dobrze ucząca się, organizuje różne akcje, a może lubi uciekać z zajęć? Już niedługo się przekonamy. Pomogą nam w tym Państwa głosy. Głosowanie rusza 6 marca.
  Codziennie będziemy prezentować najnowszą klasyfikację czołówki. Zestawienie będzie dostępne w papierowym wydaniu "Echa Dnia" oraz na portalu WWW.ECHODNIA.EU.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo