Tarnobrzeg > Zawody modeli szybowców już jutro

  Tarnobrzeg > Zawody modeli szybowców już jutro

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W niedzielę w hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Wisła w Tarnobrzegu rozegrane zostaną otwarte ogólnopolskie zawody modeli szybowców.

  Rywalizacja młodych modelarzy toczyć się będzie w pięciu kategoriach: dla młodzików (dziewcząt i chłopców), juniorów (także dziewcząt i chłopców) oraz open, dla osób powyżej 18 roku życia. Organizatorem imprezy jest sekcja modelarska Aeroklubu Stalowowolskiego, działająca przy Środowiskowym Domu Kultury Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i Spółdzielni Mieszkaniowej Siarkowiec w Tarnobrzegu.

  Loty treningowe rozpoczną się w niedzielę już o godzinie 7, natomiast na godzinę 9.10 przewidziano uroczyste otwarcie zawodów. Przez cztery godziny, od 9.30 do 13.30, odbywać się będą loty konkursowe, a na godzinę 13.30 zaplanowano pokaz modelarski zespołu "Zonk-Team". Zakończenie imprezy o godzinie 14. Wstęp na zawody jest bezpłatny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo