Tarnobrzeg > Obrazy Alicji i Marka Bachurskich w Galerii...

  Tarnobrzeg > Obrazy Alicji i Marka Bachurskich w Galerii Tarnobrzeskiego Domu Kultury

  WW

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Prezentowane prace artystycznego małżeństwa ze Starachowic to wycinek ich pracy twórczej ostatnich lat. Obrazy są pokłosiem plenerów, na które często wspólnie wyjeżdżają. Większość obrazów powstała bezpośrednio w bliskości z naturą. Są i takie, które wykonane zostały z notatek, szkiców plenerowych już w pracowni artystów.
  Alicja Bachurska studiowała w Instytucie Wychowania Plastycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. Tworzy w dziedzinie malarstwa, rysunku, tkaniny artystycznej. Prezentowała twórczość między innymi w Krakowie, Kielcach. Marek Paweł Bachurski ukończył wydział wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych Krakowie. Obronił dyplom kształtowania środowiska i środowiska pracy. Prace artystów znajdują się w zbiorach prywatnych i państwowych w Polsce, Francji, Kanadzie i Niemczech. Wystawa w Tarnobrzegu czynna do końca marca. Wstęp wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo