Region > Jest umowa na dokumentację trasy Rzeszów-Kielce....

  Region > Jest umowa na dokumentację trasy Rzeszów-Kielce. Będą obwodnice Mielca i Kolbuszowej

  Aneta Dyka-Urbańska

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie  Mielczanie mogą ogłosić pierwszy sukces w batalii o obwodnicę miasta. Zarządca dróg wojewódzkich podpisał z wykonawcą umowę na sporządzenie dokumentacji tej trasy. Obwodnicę będzie miała także Kolbuszowa

  Obwodnica Mielca jest częścią dużego projektu, który ma połączyć Rzeszów z Kielcami drogą przez most w okolicach Połańca). Projekt przygotowuje Urząd Marszałkowski, a dokładnie Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich.

  W Kolbuszowej została wykonana dokumentacja na obwodnicę Kolbuszowej i drogę Kolbuszowa - Mielec. - My również wykonaliśmy projekt obwodnicy Mielca, ale ponieważ od tamtej pory minęło kilka lat, wszystko się zmieniło, zdezaktualizowało.

  W tej chwili podkarpacki zarząd dróg zlecił projektantowi wykonanie dokumentacji obwodnicy Mielca i dalszej części drogi: w kierunku Kielc - tłumaczy prezydent Mielca, Janusz Chodorowski. - Droga będzie przebiegać przez gminę Mielec i gminę Tuszów do drogi Mielec - Nagnajów.

  Czytaj więcej jutro w Echu

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo