Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w konkursie na...

  Nasza Akcja > Najnowsza klasyfikacja w konkursie na najsympatyczniejszych maturzystów

  dota/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  "Papillon", "Planeta" i "Planet In" już czekają na zwycięzców plebiscytu na Najsympatyczniejszych Maturzystów 2008 roku. Niezapomniana zabawa gwarantowana dla dwóch zwycięskich klas w każdym powiecie. Nagrodzimy także klasy, które znajdą się na trzecim miejscu.

  Klasyfikacja w poszczególnych powiatach wygląda następująco: powiat tarnobrzeski: 1. klasa III J z Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu; 2.
  klasa III I z tej samej szkoły; powiat stalowowolski: 1. klasa IV TZ2 z Zespołu Szkół numer 5 imienia Jana Pawła II w Stalowej Woli; 2. klasa IV B1 TE z Zespołu Szkół numer 4 imienia pułkownika Stanisława Dąbka w Stalowej Woli; powiat niżański: 1. klasa IV D z Technikum Elektrycznego w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Nisku; 2. klasa III A z Liceum Ogólnokształcącego imienia Stefana Czarnieckiego w Nisku; powiat mielecki: 1. klasa III A z I Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu; 2. klasa III D z II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu.
  Kolejne zestawienie jutro.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo