Rzeszów > Wielkie zainteresowanie targami edukacyjnymi

  Rzeszów > Wielkie zainteresowanie targami edukacyjnymi

  /ra/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Tysiące uczniów przewinęło się przez rzeszowską halę widowiskową na Podpromiu. Odbywały się tam w czwartek i w piątek III Podkarpackie Targi Edukacyjne.
  Zaprezentowało się blisko stu wystawców. Przede wszystkim uczelnie wyższe. I to nie tylko z naszego regionu. Były uczelnie z województw ościennych, a także ze Śląska, Łodzi czy Warszawy. Ponadto były też stoiska Wyższych Szkół Morskich ze Szczecin i Gdyni czy szkoły pożarniczej w Warszawy.

  - Cały czas mieliśmy licealistów, którzy interesowali się rozpoczęciem studiów właśnie u nas - mówi Hubert Kawalec, z Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie.

  Zainteresowanie targami przeszło oczekiwania wielu wystawców. Kilka uczelni musiało poprzez kurierów sprowadzać dodatkowe paczki z materiałami reklamowymi, gdyż wszystko rozdali już pierwszego dnia.

  - W Krakowie podobne targi były raczej nieudane, a zwiedzających było niewielu - tłumaczą pracownice Akademii Rolniczej w Krakowie.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo