Nowa Dęba > Pomogą rolnikom wypełnić wniosek

  Nowa Dęba > Pomogą rolnikom wypełnić wniosek

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Od dziś - w godzinach pracy urzędu gminy - rolnikom z terenu gminy Nowa Dęba pracownicy będą pomagali wypełniać wnioski o przyznanie płatności do gruntów rolnych na 2008 rok. Pomoc będzie bezpłatna.

  Natomiast w kwietniu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowej Dębie przy ulicy Reja 3 w każdy wtorek i czwartek od godz. 8.30 do godziny 14 pomoc przy wypełnianiu wniosków będzie można uzyskać odpłatnie.
  '
  Wnioski o przyznanie płatności na 2008 rok rolnicy mogą składać w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Tarnobrzegu przy ulicy 1 Maja 4a, telefon 015 823-47-48, w terminie od 15 marca do 15 maja.
  Wnioski można również wysłać pocztą. Dopuszczalne jest złożenie wniosku w terminie 25 dni kalendarzowych po tym terminie, czyli do 9 czerwca 2008 roku. Jednakże należna rolnikowi płatność będzie pomniejszona o jeden procent za każdy dzień roboczy opóźnienia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo