Tarnobrzega > Organizacje pozarządowe w akcji "Masz głos,...

  Tarnobrzega > Organizacje pozarządowe w akcji "Masz głos, masz wybór"

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Przedstawiciele ponad 30 tarnobrzeskich organizacji pozarządowych zjednoczą siły i spróbują znaleźć strategię oraz sposób komunikacji między mieszkańcami, a lokalnymi władzami.

  Ogólnopolska akcja "Masz głos, masz wybór polega na znalezieniu nowych sposobów nawiązywania kontaktu oraz dialogu między mieszkańcami gminy a lokalnymi władzami. Tarnobrzeska Rada Organizacji Pozarządowych znalazła się wśród 16 organizacji w kraju, które będą zajmować się rozszerzoną ścieżką tej akcji.

  - Wybór naszej rady do ścisłego grona oznacza, że będziemy współpracować z zawodowymi trenerami, którzy na co dzień zajmują się marketingiem politycznym, znają się na tematyce związanej z samorządem terytorialnym i administracją publiczną - mówi Grzegorz Lipiec, szef tarnobrzeskiej rady. - Do akcji włączy się 30 organizacji pozarządowych z terenu Tarnobrzega i powiatu. Porozumieliśmy się już z Ziemską Radą Organizacji Pozarządowych, po to, by wspólnie działać.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo