Sanok > Z wesela do aresztu

  Sanok > Z wesela do aresztu

  Kat

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Fatalnie zakończyła się impreza weselna zorganizowana w Sanoku w nocy z soboty na niedzielę. Najpierw teściowa pana młodego została uderzona w twarz przez jednego z uczestników wesela, potem pan młody wraz z dwoma gośćmi weselnymi próbował pobić interweniujących policjantów.

  Skutkiem tego noc poślubną spędził w policyjnym areszcie. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, uczestnicy wesela wytłumaczyli, że teściowa pana młodego została uderzona w twarz przez jednego z gości weselnych, który oddalił się w kierunku centrum miasta. Policjanci postanowili odnaleźć agresora. Gdy wsiadali do radiowozu, nagle pan młody rzucił się na jednego z policjantów, szarpiąc go i przewracając na ziemię.

  Do ataku na policjantów przyłączyło się jeszcze dwóch gości weselnych. Każdy z awanturników miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo