Sport > Tenisowa "masówka" w Rudniku

  /PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Już po raz 16, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku rozegrany zostanie Masowy Cykl Turniejów Tenisa Stołowego, największa impreza w tej dyscyplinie sportu, nie tylko w naszym regionie, ale i na całym Podkarpaciu.
  Pierwszy turniej rozegrany zostanie w najbliższy piątek 28 marca oraz sobotę 29 marca. Następnie uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, rywalizować będą w dniach: 11, 12, 25, 26 kwietnia oraz 10 maja.

  - Celem organizowanych przez nas "masówek" jest popularyzacja tenisa stołowego w szkołach.
  W naszych turniejach corocznie uczestniczy kilkuset uczniów różnych szkół, mam nadzieję, że i w tym roku będzie podobnie - mówi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudniku Piotr Potocki.
  Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w każdej z czterech kategorii wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy. Natomiast najlepsza szkoła w poszczególnej kategorii wiekowej otrzyma puchar ufundowany przez MOSiR w Rudniku nad Sanem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo