Region > Organizacje czekają na 1 procent

  Region > Organizacje czekają na 1 procent

  ww

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kto jeszcze nie rozliczył się z urzędem skarbowym niech pamięta o przekazaniu 1 procent podatku na wsparcie organizacji pożytku publicznego. W tym roku to wyjątkowo proste - wystarczy w odpowiedniej rubryce wpisać tylko wyliczoną kwotę, nazwę wybranej organizacji i jej numer w Krajowym Rejestrze Sądowym.

  W Tarnobrzegu na gest podatników czekają: "Ciepło i serce" - Fundacja Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej i parafii pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Społeczne Stowarzyszenie na rzecz Wojewódzkiego Szpitala imienia Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej, Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierząt "Ogród Świętego Franciszka", Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej, Tarnobrzeski Klub Kawaleryjski, Tarnobrzeski Klub Szachowy, Tarnobrzeski Bank Żywności, Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo