Stalowa Wola > Sztuka Schaeffera w Miejskim Domu Kultury

  Stalowa Wola > Sztuka Schaeffera w Miejskim Domu Kultury

  STAN

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Stalowowolski Miejski Dom Kultury zaprasza w piątek, 28 marca, na przedstawienie Teatru Nowego w Zabrzu. Zaprezentuje on sztukę Bogusława Schaeffera "Tutam". Jest to komedia, znakomita, co można wnioskować po dotychczasowych recenzjach. Zabrzańska premiera odbyła się 1 marca. Wyreżyserował ją Krzysztof Prus.
  Schaeffer zaliczył go do grona czterech najlepszych reżyserów jego sztuk. To spore wyróżnienie, bo było ich przeszło czterdziestu.

  Akcja "Tutam" dzieje się w kawiarni. Występują kelner, kelnerka, klient i klientka. W tych rolach wystąpią Renata Dancewicz i Zbigniew Stryj. Oboje przerzucają się błyskotliwymi dialogami, do których wielki talent ma Schaeffer.

  Ciekawostką jest, że Dancewicz i Stryj razem występują w telewizyjnym serialu "Na Wspólnej".

  Przedstawienie rozpocznie się o godzinie 19. Bilety, w cenie 25 złotych, można kupić w Dziale Organizacji Imprez Miejskiego Domu Kultury lub w kasie kina Wrzos.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo