Stalowa Wola > Odbiła sobie nerki dzwonem rezonansowym

  Stalowa Wola > Odbiła sobie nerki dzwonem rezonansowym

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dzwon rezonansowy miał postawić na nogi starszą kobietę ze Stalowej Woli. Jak się jednak okazało, dzwonem, za który zapłaciła 1,6 tys. zł, odbiła sobie nerki. Nie chce płacić rat, ale bank bez litości ściąga z niej należność.

  Dziś miał się w Stalowej Woli odbyć pokaz dzwonów. Dzwon, to czarna kamizelka z drgającymi i rozgrzewającymi elementami, sterowana pilotem. Służy do relaksu - jak można wyczytać w instrukcji obsługi. Wynajęta firma reklamowa z Warszawy wpuszczała na pokaz tylko zaproszone osoby. Małżeństwa dostawały w nagrodę drobne upominki.

  Jednak do pokazu nie doszło, bo… doszło do awantury. Starsza kobieta przyszła na pokaz ze swoim dzwonem i znajomą kobietą. I właśnie ta kobieta ostrzegła wszystkich, żeby się nie dali nabierać, że takie dzwony są w Internecie po 200 zł, a tu musieliby zapłacić osiem razy więcej. Mężczyzna, który miał prowadzić pokaz, zrezygnował z prezentacji. Ludzie z prezentami rozeszli się do domów.

  Czytaj więcej jutro w Echu

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo