Sport > Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zagłosuje za...

  Sport > Podkarpacki Związek Piłki Nożnej zagłosuje za abolicją?

  Piotr Szpak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nie wiadomo czy delegaci Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej będą za abolicją podczas kwietniowego zjazdu Polskiego Związku Piłki Nożnej poświęconego korupcji w Polskim piłkarstwie.

  Z naszych informacji wynika, że podczas zaplanowanego na 13 kwietnia nadzwyczajnego zjazdu Polskiego Związku Piłki Nożnej dotyczącego sprawy korupcji w polskim piłkarstwie zapaść mają decyzję, które mają uniemożliwić dalsze degradowanie drużyn zamieszanych w haniebne "kupowanie" meczów.
  O korupcyjnym procederze w polskim piłkarstwie nasi czytelnicy są na bieżąco informowani i mają na ten temat swoje zdanie. Jest ono bardziej wyraziste niż działaczy.

  Kibice w zdecydowanej większości nie mają dylematów, ich zdaniem sankcje nakładane na kluby zamieszane w aferę korupcyjną powinny być bardzo surowe, a sprawa nie powinna ulec przedawnieniu. Innego zdania są klubowi działacze, tyle tylko, że ci o sprawie mówią nieoficjalnie, zastrzegając, że nie życzą sobie podawania ich nazwisk w prasie. A szkoda, bo mówią interesująco i co ciekawe, twierdzą, iż najwyższa już pora zaprzestać karania klubów degradacjami.

  Postanowiliśmy jednak nie cytować nikogo anonimowo. Głosy naszych rozmówców wyraźnie kierowały się w stronę sugestii, że podczas kwietniowego zjazdu zapadną decyzje mające położyć kres dalszemu karaniu klubów degradacjami do niższych klas rozgrywkowych. Czy tak się stanie, przekonamy się już za kilkanaście dni.

  Więcej w jutrzejszym "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo