Stalowa Wola > Piękna "Lasowianka"

  Stalowa Wola > Piękna "Lasowianka"

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  "Lasowianka” ma teraz atrakcyjny, miły wystrój.

  "Lasowianka” ma teraz atrakcyjny, miły wystrój. ©Z. Surowaniec

  - Było brzydko, było buro, jest inny, kolorowy świat - tak o zmodernizowanej w Stalowej Woli restauracji "Lasowianka" powiedział prezes Jacek Nowicki. Dziś dziennikarze obejrzeli to cudo.
  "Lasowianka” ma teraz atrakcyjny, miły wystrój.

  "Lasowianka” ma teraz atrakcyjny, miły wystrój. ©Z. Surowaniec

  Rzeczywiście, powstał świetny lokal, z trzema salami. Szefowie firmy liczą na przyciągnięcie klienta biznesowego. To właśnie im ma służyć sala zwana "warszawską", w chłodnej tonacji barw, gdzie odbywać się mogą konferencje. W środkowej, w ciepłym kolorze, jest miejsce na tańce. W sali w oliwkowym kolorze mogą się odbywać biesiady, przyjęcia, wesela, bankiety.

  Stalowowolska "Społem", którą od roku kieruje Jacek Nowicki, radzi sobie całkiem nieźle. Roczne obroty handlu sięgają 40 mln zł. Firma zatrudnia 350 osób i ma 20 placówek handlu detalicznego oraz trzy lokale gastronomiczne oraz piekarnię. W ubiegłym roku wydała 1,5 mln zł na modernizację, w tym roku na ten cel pójdzie 2,5 mln zł, a w przyszłym 3,5 mln zł.

  - Nie boimy się konkurencji, ale wiemy, że musimy spełniać oczekiwania klientów, a ci chcą kupować tanie, dobre towary w przyjemnej atmosferze - powiedział prezes.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo