Moczary > Szukali i znaleźli pensjonariusza Domu Pomocy...

  Moczary > Szukali i znaleźli pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Trzy patrole ustrzyckich policjantów, patrol Straży Granicznej oraz załoga straży pożarnej, prawie przez trzy godziny prowadziły przedwczoraj nocne poszukiwania pensjonariusza Domu Pomocy Społecznej w Moczarach.

  Wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ustrzykach Dolnych został powiadomiony przez pielęgniarkę DPS w Moczarach o zaginięciu jednego z pensjonariuszy. 39-letni mężczyzna opuścił teren ośrodka w godzinach popołudniowych.
  Zaginiony cierpiał na zaburzenia psychiczne. Przeszukano tereny przyległe do miejscowości Moczary, Bandrów, Jałowe i Ustrzyki Dolne. W wyniku prowadzonych poszukiwań, policjanci ustalili, że zaginiony może zmierzać w kierunku Olszanicy.

  Około godziny 24 w rejonie stacji PKP w Olasznicy, policjanci zauważyli osobę odpowiadającego rysopisowi zaginionego. Mężczyzna powiedział policjantom, że chciał pojechać do Średniej Wsi i Bachlawy, aby odwiedzić znajomych. Po północy odnaleziony mężczyzna został przekazany pod opiekę pracowników Domu Pomocy Społecznej w Moczarach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo