Region > Andrzej Lepper kandydatem na senatora

  Region > Andrzej Lepper kandydatem na senatora

  /ra/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Przebywający na Podkarpaciu przewodniczący Samoobrony i były wicepremier poinformował, że rozważa kandydowanie z Podkarpacia w uzupełniających wyborach do senatu. Ponoć proszą go o to działacze podkarpackiej Samoobrony.
  - Jeszcze nie podjąłem decyzji, sprawa jest trudna - mówił Lepper. - Wiem, ze w uzupełniających wyborach jest niewielka frekwencja.

  Zapowiedział jednak, że w senacie będzie dbał o sprawy drobnych rolników, o odnawialne źródła energii, rozwój turystyki w naszym regionie oraz o sprawy socjalne.

  Andrzej Lepper jest kolejnym wyautowanym w ostatnich wyborach parlamentarnych politykiem, który - jako spadochroniarz chce kandydować z okręgu przemysko-krośnieńsko w miejsce zmarłego senatora Andrzeja Mazurkiewicza. zmierzy się bowiem z Mirosławem Orzechowskim z Ligi Polskich Rodzin (wiceministrem edukacji w czasach Romana Giertycha) oraz prawdopodobnie z Markiem Jurkiem z Prawicy Rzeczpospolitej (byłem marszałkiem sejmu).

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo