Tarnobrzeg > Uzbrojeni dyrektorzy na strzelnicy

  Tarnobrzeg > Uzbrojeni dyrektorzy na strzelnicy

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dyrektorzy i nauczyciele przysposobienia obronnego szkół ponadgimnazjalnych z Tarnobrzega, rywalizowali… na strzelnicy Ligi Obrony Kraju.

  Przed konkurencjami strzeleckimi odbywającymi się w oddanych niedawno do użytku obiektach Ligi Obrony Kraju, rozmawiano o poszerzeniu współpracy Ligi ze szkołami. Później nauczyciele rywalizowali między sobą w dwóch konkurencjach - strzelaniu z pistoletu sportowego oraz w pojedynku strzeleckim.

  W gronie dyrektorów pierwsze miejsce zajęła Dorota Skórska, reprezentująca dyrektora Liceum Społecznego, wyprzedzając w punktacji Marka Wronę z Zespołu Szkół imienia Staszica i Dariusza Bożka, dyrektora Zespołu Szkół imienia Kopernika. Wśród nauczycieli przysposobienia obronnego najlepiej zaprezentował się Witold Szkutnicki z Zespołu Szkół imienia Staszica, drugi był Grzegorz Zdziech z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3, a trzecią lokatę zajął Robert Miczko z Zespołu Szkół imienia Kopernika.

  Organizatorem spotkania o zawodów był prezes podkarpackiego oddziału Ligi Obrony Kraju Wacław Salamucha.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo