Stalowa Wola > W niedzielę sportowy turniej dla całych...

  Stalowa Wola > W niedzielę sportowy turniej dla całych rodzin

  ARKA/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  W Stalowej Woli szykują się wyjątkowe emocje sportowe. W niedzielę wystartuje Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Stalowowolskiego, w którym mogą wziąć zwykli amatorzy.

  Zawody organizuje Starostwo Powiatowe w Stalowej Woli wraz z miejscowymi: Gimnazjum Numer 5 i Uczniowskim Klubem Sportowym Gim-Tim 5. W turnieju mogą uczestniczyć rodziny z powiatu stalowowolskiego, a wezmą w nim udział drużyny złożone z: dzieci urodzonych w 1998 roku i młodsze plus rodzic lub dziadek lub babcia, dzieci urodzone w latach 1995-1997 plus rodzina oraz dzieci urodzone w 1994 roku i starsze plus rodzina. W meczach dziecko zagra z dzieckiem, rodzic z rodzicem, a przy ewentualnym stanie 1:1 rozegrana zostanie gra podwójna.

  - Celem turnieju jest integracja rodzin i popularyzacja tenisa stołowego jako dyscypliny sportowej dostępnej dla wszystkich chętnych - mówi Jadwiga Jankiewicz, trener Uczniowskiego Klubu Sportowego Gim-Tim 5 Stalowa Wola. - A także promocja aktywnego stylu życia dla dzieci i rodziców, podniesienie umiejętności startujących rodzin, no i wyłonienie najlepszych rodzin w powiecie grających w tenisa stołowego. Rodziny, które uplasują się na miejscach od pierwszego do trzeciego, otrzymają dyplomy i puchary.

  Turniej rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10.30 w dużej i średniej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Numer 3 w Stalowej Woli, przy ulicy Poniatowskiego 55 (wejście od strony Szkoły Podstawowej Numer 12). Zapisy do turnieju będą przyjmowane w dniu zawodów w godzinach 9.30-10. Wszelkich informacji o turnieju udziela Jadwiga Jankiewicz, numer telefonu: 608-290-711.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo

   Gry