Region > Gwałcił i głodził pasierbicę!

  Region > Gwałcił i głodził pasierbicę!

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Kary stosowane przez konkubenta matki były srogie: głodzenie, bicie kablem, odrabianie lekcji na stojąco. Ale na tym bestia nie poprzestawała. 12-latka z jednej z wiosek w naszym regionie, była przez długi czas wykorzystywana seksualnie! Takie są wstępne ustalenia prokuratury.

  O dziecięcym koszmarze, jaki przez wiele miesięcy rozgrywał się w czterech ścianach, dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. W prokuraturze potwierdzono nam, że prowadzone jest takie śledztwo. O szczegółach tej bulwersującej sprawy śledczy nie chcą jednak mówić, mając na względzie dobro pokrzywdzonej.

  - Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i 34-letni mężczyzna, który w tej sprawie jest podejrzany, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - wyjaśnia prokurator Irena Mazurkiewicz - Kondrat, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu.

  Więcej jutro w "Echu Dnia"

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo