Stalowa Wola > Remont ulicy Okulickiego na finiszu

  Stalowa Wola > Remont ulicy Okulickiego na finiszu

  ebnis

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kupcy i właściciele sklepów i przy remontowanym odcinku ulicy Okulickiego w Stalowej Woli mogą być wreszcie zadowoleni. Wykonawca modernizowanej ulicy udostępnił im dojazd do sklepów i stoisk.
  Przypomnijmy. W lutym pisaliśmy o buncie kupców przy tej ulicy, którzy obserwowali jak na placu budowy niewiele się dzieje. - Robota porusza się bardzo powoli, a my przez ten remont i zamknięcie ulicy mamy zdecydowanie mniejszy ruch w sklepach - skarżyli się.

  Ich pismo w tej sprawie trafiło także na biurko prezydenta Stalowej Woli. Prosili, by osobiście przyjrzał się on pracy na budowie. Andrzej Szlęzak, prezydent miasta, poinformował nas wówczas, że inwestor ma obowiązek skończyć remont do końca maja.

  Tymczasem na szczęście dla kupców, w okolicach ich sklepów można się już swobodnie poruszać. Także samochody dostawcze nie mają już problemu z przedostaniem się do sklepowych magazynów.

  Jak się jednak dowiedzieliśmy, mimo, że remont Okulickiego jest już na finiszu, to nie zapowiada się, żeby ulica była przejezdna w całości przed wyznaczonym terminem.

  - Prace idą zgodnie z harmonogramem i dopiero po oficjalnym odbiorze wyznaczonym na koniec maja, będzie można otworzyć ulicę w całości - wyjaśnia na koniec Franciszek Zaborowski, wiceprezydent miasta.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo