Pow. Stalowa Wola > Kilkudziesięciu policjantów i strażaków...

  Pow. Stalowa Wola > Kilkudziesięciu policjantów i strażaków oraz żandarmeria z Nowej Dęby poszukuje księdza z Radnej Góry

  /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Policja poszukuje księdza Józefa Piekorza z Radnej Góry w gminie Zaklików w powiecie stalowowolskim, który wczoraj rano wyszedł z pomieszczeń zakonnych i nie wrócił już do siebie.
  - Wiemy, że ksiądz bardzo lubił spacerować i odwiedzać pobliskie znajome rodziny - mówi Andrzej Walczyna, rzecznik prasowy stalowowolskiej policji. - O zaginięciu poinformowały nas wczoraj wieczorem siostry zakonne, po tym jak odwiedziły wszystkich w okolicy i przekonały się, że księdza u nikogo nie ma - dodaje.

  Poszukiwania trwają od wczoraj. Bierze w nich udział 30 policjantów z Komendy Powiatowej w Stalowej Woli, 34 strażaków z Ochotniczych Strazy pożarnych z Zaklikowa, Zdziechowic i Lipy, 5 żandarmów z Nowej Dęby oraz zespoły ratownicze STORAT z psami. Poszukiwania rozszerzyły się o powiat Kraśniki.

  - Na podstawie informacji od mieszkańców ustało się ustalić, że wczoraj po południu ksiądz Józef był widziany w rejonach wsi Kosin Wólka Szczecka w gminie Borowa - mówi Jerzy Mastalerczyk, ze stalowowolskiej komendy policji, który dowodzi akcją poszukiwawczą.

  Rysopis:

  Wzrost około 170 cm, krępa budowa ciała, włosy siwe krótko ścięte, oczy piwne, twarz okrągła bez zarostu. Ksiądz nosi okulary oraz aparat słuchowy na lewym uchu.

  Ubrany:

  półbuty skórzane w kolorze czarnym, spodnie z materiału w kolorze czarnym, niebieska koszula z koloratką, swetr czarny z poprzecznymi jasnymi pasami o szerokości do 1 cm.

  Wszystkie osoby, które mają informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Stalowej Woli - telefon 997.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo