Łuczenko: Może wybiorę policealne studium…

  Łuczenko: Może wybiorę policealne studium…

  Zdzisław Surowaniec

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Marina w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” wyglądała zjawiskowo.

  Marina w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” wyglądała zjawiskowo. ©A. Szczukiewicz

  Marina Łuczenko przełknęła już gorycz porażki, jaką było zakończenie udziału w telewizyjnym "Tańcu z gwiazdami".
  Marina w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” wyglądała zjawiskowo.

  Marina w ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” wyglądała zjawiskowo. ©A. Szczukiewicz

  Teraz myśli o bliskiej już maturze. A po maturze chce robić to, co najlepiej potrafi, czyli śpiewać.

  Zdaje się jednak, że osiemnastoletnia Marina nie myśli o podjęciu studiów wyższych. Kończy właśnie naukę w warszawskim 37. Liceum Ogólnokształcącym imienia Agnieszki Osieckiej, w klasie artystycznej. Trzy tygodnie przed maturą uczniowie zazwyczaj wiedzą, gdzie chcieliby zdawać. A Marina…

  PŁYTA SOLOWA

  - Nie wiem jeszcze, na jakie studia wyższe chciałabym zdawać - powiedziała nam. Przyznała, że teraz pracuje nad wydaniem płyty solowej ze swoimi piosenkami. - I dlatego być może zrobię sobie przerwę w nauce - snuje plany.

  Być może jednak kolejnym etapem nauki będzie pomaturalne studium wokalne w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia imienia Fryderyka Chopina w Warszawie przy ulicy Bednarskiej. Wydział Wokalny tej szkoły, rozbudowany o sekcję piosenki, wykształcił wielu znanych polskich piosenkarzy, między innymi Edytę Geppert i Andrzeja Rosiewicza. - Wielkie gwiazdy kończyły tę szkołę - zapewnia Marina.

  CZUJE SIĘ POLKĄ

  Przypominamy, że Marina pochodzi z Ukrainy. Do Polski, do Stalowej Woli, przeprowadziła się z rodziną, kiedy miała roczek, dlatego czuje się Polką. Jej dziadkowie i babcie byli Polakami, których zawierucha po II wojnie światowej pozostawiła za wschodnią granicą kraju.

  Nad talentem Mariny czuwa jej tata. Pierwszą nagrodę zdobyła jako pięcioletnie dziecko na międzyszkolnym festiwalu. Do dziś na różnych konkursach i festiwalach piosenki główne laury zdobywała ponad dwadzieścia razy! Warto wspomnieć, że ma dopiero osiemnaście lat...

  ZERWAŁA Z BUFFO

  Wystąpiła w kilku muzycznych programach telewizyjnych ("Przebojowa noc - piosenka rosyjska", "Droga do gwiazd", "Pokaż, co potrafisz"), zagrała również w filmie "Ballada o zabójcach". Wygrała też casting i została zaangażowana do Teatru Buffo, gdzie grała Julię w musicalu "Romeo i Julia". Jednak zerwała z Buffo i teraz robi karierę solistki.

  Była najmłodszą uczestniczką w historii "Tańca z gwiazdami". Jednak po początkowym sukcesie, kiedy zajęła pierwsze miejsce, odpadła w piątym odcinku.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo