Region > Gosia Kotwica wydała drugą płytę

  Region > Gosia Kotwica wydała drugą płytę

  ZS

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  15-letnia Gosia Kotwica z Przyszowa koło Stalowej Woli wydała drugą w swojej karierze piosenkarskiej płytę. Po "Od nieba do dna", można teraz posłuchać "Sukcesu bliska".

  Gosia współpracuje z Janem Wojdakiem, krakowskim piosenkarzem i kompozytorem, twórcą grupy Wawele. Piosenkarz mówi o Gosi, że jest obiecującą rockową piosenkarką, laureatką kilku znaczących polskich i międzynarodowych festiwali. Jej teledysk oglądać można na YouTube.

  Małgosię będzie można posłuchać 24 kwietnia o godzinie 20 w Radiu Kraków, gdzie wystąpi na żywo z Wawelami. My natomiast mamy trzy płyty Gosi z piosenką "Sukcesu bliska", z autografem artystki i jej kartą pocztową. Otrzymają je osoby, które pierwsze zgłoszą się po płytę w poniedziałek do oddziału redakcji w Stalowej Woli.
  Małgosia kończy naukę w gimnazjum w Stanach. Chce dalej uczyć się w Liceum Ogólnokształcącym imienia Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo