Rzeszów > Wyłudzał kredyt

  Rzeszów > Wyłudzał kredyt

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Rzeszowa w chwili, gdy ten próbował wyłudzić kredyt w jednym z rzeszowskich banków. Oszust posłużył się sfałszowanymi dokumentami.

  Policjanci zatrzymali mężczyznę, gdy ten zgłosił się w placówce banku po odbiór 35 tysięcy złotych kredytu. Dokument, którym się posłużył sam wyprodukował, wzorując się na podobnym dokumencie firmy swojego znajomego. Podrobił też wszystkie niezbędne podpisy. Z zaświadczenia o dochodach jakie przedłożył w banku wynikało, że pracuje w jednej z krakowskich firm i zarabia 3,5 tysiąca zł. W rzeczywistości mężczyzna przyjechał na krótki urlop z Anglii, gdzie pracuje jako kucharz.

  Wobec dowodów winy przedstawionych przez policjantów, dobrowolnie poddał się karze. Rok i sześć miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata oraz grzywna 500 złotych i koszty postępowania - to wszystko dostał zamiast 35-tysięcznego kredytu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo