Region > Nowi kandydaci na senatora

  Region > Nowi kandydaci na senatora

  /ra/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wybory uzupełniające do senatu w okręgu krośnieńsko-przemyskim mają odbyć się 22 czerwca. Pojawia się coraz więcej kandydatów.

  Gdy swoją decyzję ogłaszał w Rzeszowie lider Samoobrony Andrzej Lepper, dziennikarze żartowali, iż w gronie spadochroniarzy brakuje jeszcze tylko Zygmunta Wrzodaka.

  Tymczasem Wrzodak zapowiedział w ostatnim czasie, że będzie kandydował. Jego komitet będzie nazywał się “Kongres Polski".
  - Liczymy na głosy osób niezadowolonych zarówno z Prawa i Sprawiedliwości, jak i Platformy Obywatelskiej - mówi współpracownik Wrzodaka, były poseł Marian Daszyk.

  Zygmunt Wrzodak były szef Solidarności z “Ursusa" był przez dwie kadencje (od 2001 roku) posłem Ligi Polskich Rodzin z okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskiego. Jego działania spowodowały m.in. rozłam w podkarpackim LPR.

  Jeszcze bardziej egzotycznym kandydatem jest Olgierd Rudak, autor znanego internetowego bloga politycznego http://olgierd.bblog.pl. Swoją kampanię ma prowadzić tylko w internecie. Jego program to: wolność, swoboda, precz z biurokracją, niższe podatki, cięcia w administracji, a także odpowiedzialność.
  - Składam solenną obietnicę, że nie zapiszę się do żadnego ugrupowania - zapowiada Rudak, którego poglądy zbliżone do Unii Polityki Realnej i Janusza Korwina-Mikke.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo