Sport > Święto siatkówki w Tarnobrzegu

  Sport > Święto siatkówki w Tarnobrzegu

  Piotr Szpak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników na parkiecie, kilkuset kibiców na trybunach, wiele emocji i nagród. W niedzielę odbędzie się wielki finał Tarnobrzeskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.
  Przez pół roku ponad 20 drużyn seniorów, juniorek i juniorów, reprezentujących różne tarnobrzeskie instytucje, rywalizowało w rozgrywkach cieszącej się wielką popularnością Tarnobrzeskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W niedzielę w tak zwanej małej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Wisła w Tarnobrzegu rozegrane zostaną mecze o najwyższe miejsca. Zapowiada się święto siatkówki, tym bardziej że na mecze wybiera się wielu mieszkańców miasta.

  - Poziom sportowy tych rozgrywek jest bardzo wysoki, a kibiców na trybunach mnóstwo.
  Dopingować przychodzą całe rodziny, a na parkiecie, w drużynach grają osoby pracujące na co dzień w różnych zawodach. Są więc lekarze, policjanci, dyrektorzy i prezesi. Siatkówka bije rekordy popularności i tak samo jest w naszym mieście - mówi prezes Tarnobrzeskiego Towarzystwa Sympatyków Piłki Siatkowej Jacek Szarek.

  Harmonogram gier: mecz o siódme miejsce: Paragraf - Kopernik (początek, godzina 10); o piąte miejsce: Neiko Plus Student - Szkoła Języków Obcych Word (godzina 11); o trzecie miejsce: ViSAT - Siarkopolanie (godzina 12); finał: W.G. Morgan - AZS ZOT Tarnobrzeg (godzina 13).

  Po meczu o pierwsze miejsce odbędzie się oficjalna ceremonia zamknięcia rozgrywek w sezonie 2007/2008, wręczenie nagród, wyróżnień dla drużyn i zawodników.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo