Sport > Wybory delegatów na nadzwyczajny zjazd Polskiego...

  Sport > Wybory delegatów na nadzwyczajny zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej w powiatach Tarnobrzeg, Nisko i Stalowa Wola

  Damian Szpak

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się w Boguchwale, w niedzielę 1 czerwca.
  Miejscem Walnego Zebrania będzie Hotel Odeon w Boguchwale, a podczas jego trwania wybrani zostaną delegaci na wrześniowy nadzwyczajny zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wcześniej dojdzie do zebrań powiatowych w podokręgu Stalowa Wola. Zebrania powiatowe Podokręgu Stalowa Wola celem wyboru delegatów z powiatu niżańskiego, stalowowolskiego, tarnobrzeskiego ziemskiego i grodzkiego odbędą się w piątek 9 maja.

  Przedstawiciele klubów mających swe siedziby w powiecie niżańskim spotkają się na zebraniu i wybiorą delegatów w siedzibie Miejskiego Klubu Sportowego Sokół Nisko, a początek zebrania zaplanowano na godzinę 17. Działacze klubów z powiatu stalowowolskiego zbiorą się na obradach w Zespole Szkół w Stalowej Woli, przy ul. Hutniczej, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30. Najpóźniej, bo o godzinie 20, rozpoczną obradować i wybierać swoich delegatów na zjazd w Boguchwale, przedstawiciele klubów mających swe siedziby w powiecie tarnobrzeskim i tarnobrzeskim grodzkim, a na siedzibę zebrania wybrano świetlicę Ludowego Zespołu Sportowego Furmany.

  Każdy klub, który ma drużynę lub drużyny uczestniczące w rozgrywkach piłkarskich podokręgu Stalowa Wola deleguje na zebrania jednego przedstawiciela.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo