Tarnobrzeg > "Super Dziupla" zaprasza uczniów na ciekawe i...

  Tarnobrzeg > "Super Dziupla" zaprasza uczniów na ciekawe i atrakcyjne zajęcia

  /KaT/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Gry planszowe, komputerowe, wyjścia do kina, na basen oraz ciekawe zajęcia tematyczne, to tylko część atrakcji jakie oferuje dzieciom w wieku szkolnym "Super Dziupla". Świetlica funkcjonuje przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu.
  Zajęcia prowadzi wykwalifikowany pedagog Agata Jurkowska. To dzięki jej zaangażowaniu, podopieczni ze świetlicy, którzy raz przyszli na zajęcia, nie chcą myśleć o rezygnacji z przyjścia na kolejne.

  - Super dziupla to placówka dla dzieci, które są opiekuńczo zaniedbane - tłumaczy Wiesława Juda, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. - Dla uczniów, którzy chcą odrobić lekcje pod okiem osoby dorosłej. A także dla tych, którzy po lekcjach, nie chcą wracać, do pustego mieszkania. Nie prowadzimy ścisłej weryfikacji. Jest to świetlica dla wszystkich chętnych.

  Świetlica mieści się przy ulicy Jachowicza 4. Jest czynna od poniedziałku do piątku od godziny 14.00 do 17.00. W ferie zimowe i wakacje od godziny 9.00 do 14.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo