Stalowa Wola > Strażacy mają nową bramę

  Stalowa Wola > Strażacy mają nową bramę

  Ewa Bożek

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W drugiej bazie stalowowolskiej straży pożarnej przy ulicy Kwiatkowskiego jest już automatyczna brama wjazdowa, która otwiera się i zamyka na pilota.
  - Zastąpiła tę tradycyjną, którą za każdym razem trzeba było zamykać i otwierać ręcznie - mówi Krzysztof Żywczyk, zastepca komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli.

  Montaż bramy zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo na "dwójce". Dotychczas, kiedy wszystkie zastępy jechały na akcję, baza pozostawała bez opieki.
  - Teraz nie musimy się martwić, że ktoś obcy wjedzie na teren bazy. Obecnie posiada ona odpowiednie zabezpieczenia - usłyszeliśmy.

  Na "dwójce" wykonano także nowe ogrodzenie. Gotowa jest także kanalizacja burzowo-deszczowa. W planach na ten rok jest także remont placu przed budynkami. Betonowe płyty zastąpi kostka brukowa. Planowana jest także termorenowacja całego obiektu. Komenda z własnych pieniędzy odnawia także wnętrze obiektu.
  - Chcielibyśmy, żeby baza przy Kwiatkowskiego była nowoczesna i zyskała miano obiektu na miarę XXI wieku -usłyszeliśmy na koniec.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo