Tarnobrzeg > "Piątka" najlepsza w sztafecie przedszkolaków

  PISZ/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Dzieci z Przedszkola nr 5 w Tarnobrzegu zwyciężyły w tradycyjnej biegowej sztafecie przedszkolaków, która rozegrana została w Tarnobrzegu.

  Sztafeta przedszkolaków corocznie gromadzi na starcie mnóstwo dzieci i dorosłych, którzy ile sił w gardłach dopingują swoje pociechy. Tak samo było i wczoraj. Plac Bartosza Głowackiego zapełnił się mieszkańcami miasta. Dopisała pogoda, co dodatkowo uatrakcyjniło zawody.
  Dzieci, które do tego biegu przygotowywały się już od dłuższego czasu, rywalizowały na dystansie 10x40 metrów. Pierwsze miejsce zajęło Przedszkole nr 5, drugie Przedszkole nr 9, a trzecie Przedszkole nr 12.
  - Nikt nie przegrał, wygrali wszyscy, bo w tej sztafecie nie liczy się miejsce tylko udział. Brawa dla wszystkich - wręcz krzyczał do mikrofonu prowadzący konferansjerkę trener biegania w Witarze Tarnobrzeg, głównego organizatora imprezy Adam Maślanka.

  Nim rozpoczęła się sztafeta przedszkolaków, w biegach młodzieżowych na różnych dystansach wzięła udział młodzież ze szkół ponadstanowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimanzjalnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo