Stalowa Wola > Nowa placówka ING Banku Śląskiego

  Stalowa Wola > Nowa placówka ING Banku Śląskiego

  TDM/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  ING Bank Śląski uroczyście otworzył swoją placówkę w Stalowej Woli. Jest to już 89 punkt w Polsce. - Banki nie są instytucjami charytatywnymi i lokują się tam, gdzie czują dobry interes- mówił podczas otwarcia banku Andrzej Szlęzak, prezydent Stalowej Woli.

  - Właśnie otwieramy 89 placówkę naszego banku w Polsce - mówiła Agata Szymonek Ciosek, dyrektor regionalny do spraw sprzedaży banku ING.
  - Jednym z elementów rozwoju banku jest budowa sieci placówek franszyzowych, czyli partnerskich. W ten sposób uzupełniamy standardową sieć oddziałów, a tym samym powiększamy dostępność usług dla klientów.

  W placówce będą obsługiwane zarówno indywidualni klienci jaki i firmy. W banku został zamontowany bankomat oraz wpłatomat i te urządzenia będą dostępne dla klientów przez całą dobę. Na uroczyste otwarcie przybyli przedstawiciele władz samorządowych z Niska i Stalowej Woli. Placówka mieści się przy Alejach Jana Pawła II i przy tej ulicy ulokowało się już kilka innych banków.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo