Region > Dodatkowe składy i tańsze bilety pociągów w czasie...

  Region > Dodatkowe składy i tańsze bilety pociągów w czasie długiego weekendu

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kilkadziesiąt dodatkowych pociągów wyjedzie w okresie pierwszego majowego weekendy na trasy całego kraju. Podróżować będzie można taniej niż w normalnych dniach. Dodatkowe składy nie ominą także Podkarpacia.

  Wybierając się w podróż pociągiem winniśmy pamiętać, że w okresie pierwszego majowego weekendu podróżować możemy znacznie takiej, korzystając z jednej z kilku ofert przygotowanych przez kolejarzy właśnie na ten czas.

  "Ty i raz, dwa, trzy", to najnowsza oferta taniego podróżowania pociągami PKP Przewozy Regionalne. Przeznaczona jest dla osób podróżujących wspólnie - od dwu do czterech osób, do tej samej stacji przeznaczenia, w tej samej klasie i kategorii pociągu. Pierwsza osoba uiszcza należność według taryfy normalnej, dla każdej następnej osoby stosuje się taryfę na przejazd rodzinny.

  "Regio Karnet", to oferta taniego podróżowania pociągami PKP Przewozy Regionalne, za 130 złotych, można podróżować bez ograniczeń w trzy dowolnie wybrane dni, w dowolnej klasie pociągów osobowych i pospiesznych.

  "Bilet turystyczny" uprawnia natomiast do nieograniczonej liczby przejazdów w następujących terminach: od środy 30 kwietnia, od godziny 18, do piątku 2 maja do godz. 6; od piątku 2 maja od godziny 18, do piątku 4 maja do godziny 6.00. Na każdy z tych terminów należy kupić oddzielny bilet. Ich ceny to 60 złotych w klasie drugiej pociągów osobowych i pospiesznych oraz 80 zł w klasie pierwszej pociągów osobowych i pospiesznych. W sprzedaży dostępne będą również popularne Bilety Rodzinne oraz Grupowe.

  Informacje dla podróżnych dostępne są na dworcach kolejowych w całym kraju, w internecie: www.pr.pkp.pl oraz pod numerem infolinii 94-36.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo