Mielec > Atrakcje z okazji Tygodnia Bibliotek

  Mielec > Atrakcje z okazji Tygodnia Bibliotek

  AD/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Dzieci, które lubią słuchać bajek albo same je czytają, powinny w środę, 7 maja i w piątek, 9 maja, odwiedzić filie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. W filii numer 1 przy ulicy Botanicznej dzisiaj o godzinie 10 zaproszony gość przeczyta dzieciom bajkę "Książkowa księżniczka". Tej samej bajki będą też mogły posłuchać dzieci w filii numer 2 w szpitalu powiatowym w piątek o godzinie 14. O godzinie 10 tego samego dnia w filii numer 4 przy ulicy Kościuszki odbędzie się konkurs pięknego czytania baśni Andersena.

  Czytelnicze atrakcje Miejska Biblioteka Publiczna organizuje z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który rozpoczął się 5 maja.
  Ale biblioteka ma też propozycje dla starszych czytelników. W czwartek, 8 maja, zaprasza na spotkanie pokoleń bibliotekarzy do Dworku Oborskich, a w sobotę na mszę świętą w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych bibliotekarzy mieleckich. Nabożeństwo rozpoczyna się o godzinie 7 w bazylice mniejszej.

  O godzinie 16 w sobotę będzie można ponadto spotkać się z grupą literacką "Słowo" i specjalnym gościem, Małgorzatą Żurecką, poetką ze Stalowej Woli. Na spotkanie trzeba przyjść do głównej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Kusocińskiego.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo