Pow. Mielec > Powiat się promuje

  Pow. Mielec > Powiat się promuje

  AT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wydział Funduszy, Rozwoju i Promocji Powiatu Mieleckiego ma już ponad rok.
  - Jak na rok naszej działalność uważam, że zrobiliśmy naprawdę dużo dla powiatu - mówi Agnieszka Dernoga, dyrektor wydziału - Naszym celem jest promować powiat na tle innych powiatów w całym kraju. Chcemy zrobić w tym roku jeszcze więcej, ale bez odpowiednich środków finansowych nie będziemy mogli tego zrobić - dodaje.
  Radni ocenili prace wydziału pozytywnie.

  - Promocja miasta jest bardzo ważna. Miasto doskonale daje sobie z tym radę - mówi Alicja Łabęcka - Teraz czas na powiat. Pokażmy to, co mamy najcenniejszego.
  Radni zgodnie stwierdzili, że powiat nie powinien się ograniczać tylko do pokazania własnych osiągnięć w swoim gronie tak jak podczas I Dożynek Powiatowych, które odbyły się we wrześniu ubiegłego roku, ale powinien wychodzić dalej i prezentować się na tle innych powiatów nie tylko na Podkarpaciu, lecz i w Polsce.

  Przez ostatni rok wydział Funduszy , Rozwoju i Promocji Powiatu m.in. wydał przewodnik "Ziemia Mielecka", mapę miasta i powiaty w formie ulotki promocyjnej, zorganizował wystawę "Zapomniane miejsca - Niedoceniana przyroda Ziemi Mieleckiej", I Dożynki Powiatowe, podczas których zaprezentowały się wszystkie gminy z powiatu.


  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo