Tarnobrzeg > Szukają ludowych twórców

  Tarnobrzeg > Szukają ludowych twórców

  KaT

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Władze Baranowa Sandomierskiego apelują do osób posiadających twórcze zdolności i niecodzienne pasje, by zaprezentowały się podczas święta miasta. Jarmark odbędzie się 21 i 22 czerwca.
  Wystawcą podczas "I Jarmarku Ludzi z Pasją", może zostać każdy, kto posiada ciekawe zainteresowania, hobby, pasje twórcze, chcący zaprezentować swoje prace podczas odbywającego się po raz pierwszy jarmarku w Baranowie Sandomierskim. Zostanie on zorganizowany podczas trwania największej w gminie imprezy kulturalnej dniach Baranowa Sandomierskiego.

  - Obchody Dni Baranowa Sandomierskiego, które przyciągają do naszej miejscowości coraz większą liczbę osób, są wspaniałą okazją do prezentacji dorobku - zachęcają lokalne władze.

  Organizatorzy zapraszają wszystkich tych, którzy posiadają własne, mniejsze lub większe dzieła, chcących zaprezentować się podczas jarmarku, do zapoznania się z warunkami udziału w imprezie oraz wypełnienia karty, dostępnej na stronach internetowych: www.baranowsandomierski.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo