Sport > Kiepski występ naszych chodziarzy w Rosji

/PISZ/

Fatalnie zaprezentowali się polscy zawodnicy, w tym reprezentanci naszego regionu, w rozgrywanych w Rosyjskich Czeboksarach zawodach Pucharu Świata w chodzie sportowym.

W rywalizacji juniorek na 10 km., 33 miejsce zajęła lekkoatletka mieleckiej Stali Katarzyna Golba, która uzyskała czas 51,13 min. Kiepsko wypadł start reprezentantów naszego regionu na dystansie 20 km seniorów, 56 miejsce zajął Rafał Augustyn (wychowanek Sokoła Mielec/obecnie AZS AWF Kraków) - 1.25,45, 74 był Artur Brzozowski (Sparta Stalowa Wola/Znicz Biłgoraj) - 1.28,59, a Grzegorz Sudoł (Stal Nowa Dęba/AZS AWF Kraków), nie ukończył konkurencji.

Jutro w rywalizacji seniorek na 20 km wystąpi Paulina Buziak (Sokół Mielec), natomiast na 50 km pójdzie Rafał Sikora (Sokół Mielec/AZS AWF Kraków).