Sport > Fantastyczny mecz "Stalówki"!

/ARKA/

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

Fantastyczne spotkanie rozegrali drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola, którzy na własnym stadionie pokonali faworyzowaną Polonię Warszawa 3:0 (1:0).
    Stal objęła prowadzenie po strzale z rzutu karnego Jaromira Wieprzęcia w 40 minucie. Po przerwie wynik podwyższył strzałem głową, jak się wydawało, Bartłomiej Piszczek, ale po meczu po obejrzeniu zdjęć okazało się, że jednak samobójcze trafienie zanotował piłkarz Polonii, Łukasz Piątek. A wynik ustalił w 71 minucie Kamil Gęśla. Dzięki wygranej z rywalami z Warszawy "Stalówka" może być już niemal pewna utrzymania w drugiej lidze.