Region > Zbieramy maskotki dla dzieci poszkodowanych w...

  Region > Zbieramy maskotki dla dzieci poszkodowanych w zdarzeniach losowych

  ram

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kolejne przedszkole, tym razem mielecka "dziewiątka" włączyła się do akcji tarnobrzeskiego pogotowia ratunkowego i Echa Dnia. Dzieci zbierają pluszaki, które trafią do karetek pogotowia. Kilka dni temu mieszkanka Tarnobrzega przekazała reklamówkę "misiów ratownisiów".
  Nasza akcja nabiera tempa, a my możemy jedynie podziękować wszystkim, którzy się do niej włączają. Potrzeby są spore, bo chcielibyśmy, aby pluszaki jeździły we wszystkich karetkach w naszym regionie i w razie potrzeby trafiałyby do rąk dzieci poszkodowanych w zdarzeniach losowych.

  - Kilka dni temu przyszła pani z reklamówką pełną misiów. Pięknie zapakowane pluszaki, a do każdego dołączona karteczka "Miś ratowniś" - mówi Monika Gołębiowska, lekarz pogotowia ratunkowego w Tarnobrzegu. - To bardzo wzruszające.

  Ofiarodawczyni wolała pozostać anonimową. Nie dla rozgłosu włączyła się do naszej wspólnej akcji.

  Niektórymi swoimi pluszakami postanowiły się podzielić dzieci z Przedszkola nr 9 w Mielcu, w tej placówce trwa właśnie akcja zbiórki maskotek.

  - Ja oczywiście też wyszukuję maskotek, gdzie tylko można. Moja mama pierze te pluszaki, suszy i pakuje w woreczki - dodaje Monika Gołębiowska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo