Stalowa Wola > Od jutra juwenalia, dzisiaj... przedjuwenalia

  Stalowa Wola > Od jutra juwenalia, dzisiaj... przedjuwenalia

  /STAN/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  W czwartek stalowowolscy żacy odbiorą klucze do miasta i obejmą je we władanie do niedzieli.

  Już dzisiaj zapraszają na przedjuwenalia w postaci "mocnego" koncertu w "Jazz Rock" Klubie. O godzinie 19 wystąpią w nim wykonujące tak zwany black metal grupy "Notics", "Eskaton", "Sadomatic Rites" oraz "Necrosadist".

  A jakie atrakcje czekają nas jeszcze w czasie Juwenaliów? W czwartek o godzinie 18 kabaret "Dno" wystąpi w Miejskim Domu Kultury.
  W piątek o godzinie 17 na placu przed Miejskim Domem Kultury odbędą się pokazy Szkoły Tańca "Merengue" i straży pożarnej oraz koncert grup pop - rockowych "Wolfgang", "Le Moor", "Pizza Łomot" i "Sami", Tego samego dnia o godzinie 21 w klubie "Wyższy wymiar" (mieści się w budynku Mostostalu przy Al. Jana Pawła II) odbędzie się koncert grup hip - hopowych: "Inkognito", "Kru - Gang", "Fidd" oraz "Grammatik".

  W sobotę o godzinie 17 na placu przed Miejskim Domem Kultury wystąpią zespoły rockowe "Jack Knife", "Bluff", "Boogie Man" oraz "Brown". Ponadto zaprezentuje się grupa Capoeira Companhia Pro Ar. W niedzielę również o godzinie 17 przed MDK zagrają zespoły reggae: "The Balangers", "Dzieci Demokracji", "Bajman Sound", "Siddhartha" oraz "Vavamuffin". Dodatkowo zobaczymy popisy tancerzy break dance z grupy "Kru - Gang".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo