Stalowa Wola > Zaginioną dziewczynę poszukiwała policja,...

  Stalowa Wola > Zaginioną dziewczynę poszukiwała policja, odnalazła ją matka

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Matka odnalazła siedemnastoletnią córkę, od pół roku uznaną za zaginioną i poszukiwaną przez policję. Dziewczyna była u starszego chłopaka, piętnaście kilometrów od domu. Przez ten czas nie dała znaku życia.

  Rodzina dziewczyny mieszka we wsi w sąsiedztwie Stalowej Woli. Na życzenie matki nie podajemy bliższych danych. Dziewczyna wyszła z domu w listopadzie i zapadła się pod ziemię. Jak twierdzi matka, pięć dni po zniknięciu córki zgłosiła fakt policji. Jednak z komunikatu policji wynika, że to siostra siedemnastolatki powiadomiła policję o zaginięciu dziewczyny 20 marca.

  - Nie powiem skąd się dowiedziałam gdzie jest córka - zastrzega matka. Przyznaje, że ktoś jej powiedział we wsi. Siadła w auto z jednym z członków rodziny i pojechała do Zbydniowa. Tu, w domu u 23-letniego mężczyzny, przebywała jej córka.

  Więcej na ten temat w czwartkowym "Echu Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo