Mielec > Nauczą tańczyć funky

  Mielec > Nauczą tańczyć funky

  AD

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Festiwal Tańca Współczesnego, który odbędzie się w weekend w Mielcu to nie tylko występy profesjonalnych par. Każdy chętny będzie miał okazję popróbować tanecznych kroków na warsztatach tańca.

  W piątek, 17 maja, rozpoczną się o godzinie 10 i potrwają do godziny 16. Zajęcia będą się odbywać w salach numer 1, 3 i 16 Domu Kultury. W ich trakcie amatorzy tańca nauczą się kroków tańca współczesnego, funky jass i show - dance. Program warsztatów jest bardzo urozmaicony.

  Na sobotę organizatorzy zaplanowali przeprowadzenie II Ogólnopolskich Konfrontacji Tańca Współczesnego. Konfrontacje zaczynają się o godzinie 14 w sali widowiskowej Domu Kultury. Wstęp jest bezpłatny.

  Na zakończenie festiwalu, w niedzielę o godzinie 19 w sali widowiskowej będzie można obejrzeć koncert teatru tańca Grupy Boso z Krakowa. Zostanie miedzy innymi wystawiony spektakl "Jestestwa" w choreografii Eryka Makohona.
  Ceny biletu na koncert wynosi 15 złotych. Bilety są dostępne w kasie kina "Galaktyka".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo