Stalowa Wola > Ukradli złom, dopadła ich policja

  Stalowa Wola > Ukradli złom, dopadła ich policja

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Trzej młodzi mężczyźni z powiatu sandomierskiego wybrali się na Podkarpacie, gdzie splądrowali skład złomu na prywatnej posesji i skradli części samochodowe. Ujęła ich stalowowolska policja.

  Zdarzenia miało miejsce w miejscowości Łysaków. Policjanci z posterunku policji w Zaklikowie zostali powiadomieni przez mieszkańca, że trzech mężczyzn kradnie złom i części samochodowe z terenu jego posesji.

  Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18 do 20 lat. Na kradzież przyjechali samochodem marki opel astra. W pojeździe, na podłodze, za przednimi siedzeniami, policjanci znaleźli części samochodowe - pompę hydrauliczną, zawór i części alternatora.

  Natomiast w bagażniku pojazdu odkryli dwa uszkodzone akumulatory od samochodu ciężarowego, chłodnicę oleju, pompę oleju, tłoki i szczęki hamulcowe oraz inne aluminiowe elementy. Pokrzywdzony rozpoznał części od samochodu ciężarowego Kraz, który stał na jego posesji. Straty oszacował na 400 złotych.

  Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnych aresztach. Podczas przesłuchania przyznali się do popełnionej kradzieży. Skorzystali z możliwości poddania się dobrowolnej karze w wymiarze ośmiu miesięcy ograniczenia wolności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo