Zaleszany > Nawet groźne wypadki nie powstrzymują kierowców...

  Zaleszany > Nawet groźne wypadki nie powstrzymują kierowców przed dodawaniem gazu

  ebnis

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Rekordzista pędził wąską drogą w terenie zabudowanym 120 kilometrów na godzinę.

  Rekordzista pędził wąską drogą w terenie zabudowanym 120 kilometrów na godzinę. ©KPP w Stalowej Woli

  Rekordzista pędził wąską drogą w terenie zabudowanym 120 kilometrów na godzinę.

  Rekordzista pędził wąską drogą w terenie zabudowanym 120 kilometrów na godzinę. ©KPP w Stalowej Woli

  120 kilometrów na godzinę, tyle miał na liczniku kierowca-rekordzista, który z zawrotną prędkością przejechał przez przejście dla pieszych w Zaleszanach w powiecie stalowowolskim, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę! Teraz dostanie do domu mandat ze zdjęciem.

  - Zaledwie w ciągu ośmiu godzin fotoradar umieszczony na maszcie w tej miejscowości zarejestrował ponad 40 przypadków niedozwolonej, szybkiej jazdy - wyjaśnia Andrzej Walczyna, rzecznik prasowy stalowowolskiej policji. -
  Warto zaznaczyć, że maszt znajduje się w pobliżu szkoły i przejścia dla pieszych, gdzie trzeba zachować szczególną ostrożność - dodaje.

  Każdy z nich zapłaci od 50 do 500 złotych mandatu. Zależnie od prędkości kierowcy będą też mieć na swoim koncie punkty karne. Ten, który przekroczył ją o 70 kilometrów na godzinę może dostać nawet 10 punktów.\

  Warto przypomnieć, że właśnie na tej trasie, w Zbydniowie - miejscowości obok Zaleszan, półtora tygodnia temu młody kierowca, który jechał za szybko, nie wyrobił się na zakręcie i wjechał prosto w małżeństwo z ośmiomiesięczną córeczką. Wszyscy trafili wtedy do szpitala.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo