Tarnobrzeg > Trwa piknik przy klasztorze Dominikanów

  Tarnobrzeg > Trwa piknik przy klasztorze Dominikanów

  /Kat/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Po raz trzeci, przy klasztorze Dominikanów w Tarnobrzegu odbywa się dziś Jarmark Charytatywny "Miasto Aniołów". Dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz miejscowego Domu Dziecka.

  Zaplanowano wiele atrakcji. Będą kramy z różnościami, loteria fantowa, grill, strzelnica, przejażdżki na koniu, pokazy wyczynowej jazdy na rowerze, będzie można także skosztować domowych wypieków. Od rana do wieczora konkursy i zabawy.
  Przez cały dzień będą odbywały się występy zespołów muzycznych i tanecznych, a wieczorem turniej kabaretów młodzieżowych z Tarnobrzega i okolic.

  Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych kabareciarzy, którzy chcieliby wziąć udział w turnieju, by zgłaszali się do ojca Wojciecha Kroka. Miel widziane są osoby, które chciałyby pomóc w zorganizowaniu jarmarku. Mogą przynieść fanty na loterię, upiec ciasto na kiermasz lub pomóc w czasie samego jarmarku.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo