Wietrzno > Zwłoki 13-latka znaleziono w strumyku

  Wietrzno > Zwłoki 13-latka znaleziono w strumyku

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 13-letniego chłopca, którego ciało znaleziono dzisiaj rano w niewielkim strumyku, przepływającym przez Wietrzno (powiat krośnieński).

  O ujawnieniu zwłok dziecka, policja została powiadomiona dzisiaj około godziny 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że za zgodą ojca, chłopiec przebywał wczoraj wraz ze swoim starszym kolegą na festynie w Wietrznie. Ponieważ nie wrócił na noc do domu, rano zaniepokojona matka wysłała na jego poszukiwania córkę. To właśnie ona znalazła ciało brata w strumieniu, w pobliżu miejsca gdzie odbywał się festyn.
  Podczas wstępnych oględzin, na ciele 13-lata nie ujawniono widocznych obrażeń zewnętrznych. Zwłoki leżały w wodzie, twarzą w dół. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że zgon nastąpił kilka godzin wcześniej.

  Kolega 13-latka zaprzeczył aby w czasie festynu pili alkohol lub uczestniczyli w jakiejkolwiek awanturze. Ostatni raz widział zmarłego około północy. Dokładne przyczyny śmierci nastolatka znane będą po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo