Stalowa Wola > Matka uznała, że jej mąż znęcał się nad...

  Stalowa Wola > Matka uznała, że jej mąż znęcał się nad synem, prokuratura uznała, że to było rodzicielskie karcenie

  /ZS/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie


  Jedenastoletni chłopiec zeznał w sądzie w Stalowej Woli, że ojciec bił go pasem i przez to miał na ciele siniaki. Po jednej z kłótni z ojcem chłopiec miał rozciętą wargę i podbite oko. Jednak prokuratura umorzyła dochodzenie przeciwko ojcu.

  Chłopiec pochodził z niespokojnej rodziny. Z jego zeznań wynika, że bezpiecznie czuł się przy matce, natomiast bał się ojca, który nie pracował, nadużywał alkoholu i bił go. Jednak matka wyjeżdżała do pracy do Włoch i jego wychowaniem zajmował się ojciec. Kiedy chłopiec był przez niego bity, sąsiadka powiadamiała jego matkę o tym, wysyłając jej sms-y.

  Chłopiec przyznał, że bał się ojca, który bił go pasem za to, ze na przykład rozlał herbatę czy miał złe stopnie w szkole. - Mówił, że mnie bije za żywota - twierdził chłopiec. Podczas jedne z awantur w domu, ojciec rzucił w niego kapciem. Jednak trafił w wazon, a wazon spadł chłopcu na głowę. - Wtedy tata zrobił mi okład na głowę i przez tydzień nie szedłem do szkoły - przyznał chłopiec.

  Więcej we wtorkowym "Echu Dnia".

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo