Sport > Sukces pływaka z Tarnobrzega

  Sport > Sukces pływaka z Tarnobrzega

  PISZ

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Sukcesem Tomasza Goździewskiego z tarnobrzeskiej Integracji zakończył się jego start w rozegranych w Gorzowie Wielkopolskim, letnich mistrzostwach Polski osób niepełnosprawnych w pływaniu.

  W dwudniowej rywalizacji udział wzięło 95 zawodników, którzy startowali na basenie 50-metrowym, a więc o wymiarach olimpijskich. Tarnobrzeg i Stowarzyszenie Integracja reprezentował Tomasz Goździewski, który zajął drugie miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym oraz czwarte na dystansach 50 i 100 metrów stylem dowolnym. W klasyfikacji open tarnobrzeżanin zajął wysokie czwarte miejsce, potwierdzając tym samym, że z roku na rok zbliża się do czołówki krajowej.
  - Na początku roku, podczas zimowych mistrzostw Polski w Dębicy Tomek zajął piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej, a teraz przyszedł ten sukces. Jest on zawodnikiem solidnym i z charakterem, potrafi przygotować się do najważniejszych imprez w kraju.

  Na swoje wyniki ciężko zapracował, trenujemy codziennie o szóstej rano, a po południu dwa razy w tygodniu, na siłowni - stwierdził Krzysztof Dydo, trener Tomka.
  Autor sukcesu dziękuje kierownictwu Ośrodka Sportu i Rekreacji Wisła w Tarnobrzegu za możliwość korzystania z basenu oraz sponsorom: Urzędowi Miasta w Tarnobrzegu oraz firmie Karabela, dzięki którym mogłem się solidnie przygotować do mistrzostw.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo