Mielec > W Miejskiej Bibliotece Publicznej wypożyczają...

  Mielec > W Miejskiej Bibliotece Publicznej wypożyczają książki na płycie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Kto ze względu na pogarszający się wzrok ma trudności z czytaniem, albo po prostu zamiast samemu zagłębiać się w lekturę, woli jej posłuchać, może skorzystać z oferty książek czytanych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu. Takie książki to głos lektora czytającego powieść nagrany na płycie. Biblioteka dysponuje 66 egzemplarzami. Wśród nich są bajki dla dzieci, książki dla młodzieży, klasyka powieści, biografie i książki historyczne.

  Niewielki zbór już cieszy się sporym zainteresowaniem. Książki na płycie pożyczają nie tylko czytelnicy z osłabionym wzrokiem, także rodzice dla swoich dzieci i osoby, które dużo podróżują samochodem i w trakcie jazdy mogą włączyć ulubioną powieść. Mielczanie pytają o książki czytane także ze względu na lektorów. Nagrania powieści dokonali między innymi Irena Kwiatkowska, Zbigniew Zapasiewicz, Magdalena Zawadzka i Jan Englert.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo