Tarnobrzeg > Przedszkolaki dały pluszaki dla tarnobrzeskiego...

  Tarnobrzeg > Przedszkolaki dały pluszaki dla tarnobrzeskiego pogotowia

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Przedszkolaki z „dwójki” przyniosły kilkadziesiąt pluszaków.

  Przedszkolaki z „dwójki” przyniosły kilkadziesiąt pluszaków.

  Przedszkolaki z „dwójki” przyniosły kilkadziesiąt pluszaków.

  Przedszkolaki z „dwójki” przyniosły kilkadziesiąt pluszaków.

  Kolejne przedszkole, tym razem Przedszkole nr 2 w Tarnobrzegu, włączyło się do akcji "Przytulanka na odwagę". Podarowane pluszaki - misie, zajączki, kotki i pieski, trafiać będą do dzieci poszkodowanych przez los, między innymi do ofiar wypadków drogowych.

  Bardzo się cieszymy, że kolejne placówki włączają się do wspólna akcji Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Tarnobrzegu oraz redakcji Echa Dnia. Tarnobrzeskie pogotowie odwiedziły tym razem dzieci z Przedszkola nr 2, przyniosły kilkadziesiąt pluszaków.

  - Słów mi brakuje, żeby dziękować tym małym ofiarodawcom. Mają ogromne serduszka, dzielą się swoimi zabawkami z innymi dziećmi - mówi Monika Gołębiowska, lekarz tarnobrzeskiego pogotowia ratunkowego.

  Wszystkie maskotki zostały wcześniej wyprane i pachnące. Goszcząc na izbie przyjęć, przedszkolaki z "dwójki" miały okazję bliżej poznać pracę ratowników. Obowiązkowo było też "zwiedzanie" karetki.

  Do akcji zbiórki pluszaków włączyć się może każdy chętny. Maskotki - nowe lub używane (w dobrym stanie) trzeba wyprać i dobrze wysuszyć oraz zapakować pojedynczo w foliowe woreczki. Zachęcamy, aby do akcji włączyły się przedszkola i szkoły. Pluszaki prosimy przynosić do naszych redakcji w Tarnobrzegu (ul. Moniuszki 6b), Stalowej Woli (ul. 1 Sierpnia 12) i Mielcu (ul. Wolności 44).

  Można też kontaktować się z nami pod numerami telefonów (15) 823-26-02, (15) 844-87-33 lub (17)583-75-10. Zebrane pluszaki przekażemy załogom karetek pogotowia ratunkowego w Tarnobrzegu, Stalowej Woli, Mielcu, Nisku i Kolbuszowej.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo